Blog | Toro Nutrition

Blog

David Ježek - přípravě na MS – strava a suplementace v superkompenzaci

Zdravím čtenáře portálu Toronutrition.cz, momentálně se nacházím v konečné fázi přípravy na Mistrovství světa juniorů 2019. Mistroství se bude konat v Budapešti tento týden, tj. 22.11 až 24.11. 2019.

Číst více

Domácí zapékané müsli

Kdo by nemiloval lahodné krásně křupavé zapečené müsli plné oříšků, čokolády nebo ovoce. Možná Vás však ale překvapí, že většina kupovaných müsli výrobků, které si můžete zakoupit v obchodě je plná přidaných cukrů, konzervantů a ztužených rostlinných tuků, které jsou pro naše tělo nezdravé. Vyrobit si však takové DOMÁCÍ ZAPEČENÉ MÜSLI není vůbec žádná věda! Navíc si ho můžete namíchat podle Vašich chutí. Milovníci sladkého si můžou na závěr do müsli přidat třeba kousky kvalitní čokolády, lentilky či kandované ovoce. Zkrátka fantazii se meze nekladou :)

Číst více

David Ježek - příprava na MS

Zdravím všechny čtenáře a čtenářky toho článku. Pokud mě neznáte, rád se Vám v krátkosti představím. Jsem závodník v kulturistice a klasické kulturistice David Ježek. Tomuto sportu a konkrétně závodění se věnuji již od roku 2016, a tak jako junior i v roce 2019 mohu říct, že mám odzávoděny více než 4 sezóny a více než 9 závodů.

Číst více

Ovocné smoothie s proteinem

Dneska pro Vás máme jeden rychlo typ na proteinové smoothie s ovesnými vločkami a ovocem. Toto smoothie může posloužit jako perfektní svačinka po tréninku na doplnění kvalitních sacharidů a bílkovin. Napumpuje Vás zdravou energií a zároveň napomůže růstu svalové hmoty ;-)

Číst více

Energy kuličky s proteinem

Tenhle recept si zamilujete. Je extra jednoduchý a super chutný! Směs datlí, mandlí, chia semínek a proteinu v jedné kuličce, která zažene hlad a zároveň potěší vaše chuťové buňky.

Číst více

Ovesný Mug Cake

Hrníčkový mini dortík neboli Mug Cake, který zvládnete během 5 minut! Zdravá a rychlá snídaně pro sportovce i nesportovce, kterou si můžeme udělat podle svých aktuálních chutí. Výborně tenhle jednoduchý a výživný dortík ozdobí jogurt, čekankový sirup, oříšky, ovoce nebo cokoliv dalšího.

Číst více
Copyright © 2020 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa