Blog | Toro Nutrition

Blog

Ovesný Mug Cake

Hrníčkový mini dortík neboli Mug Cake, který zvládnete během 5 minut! Zdravá a rychlá snídaně pro sportovce i nesportovce, kterou si můžeme udělat podle svých aktuálních chutí. Výborně tenhle jednoduchý a výživný dortík ozdobí jogurt, čekankový sirup, oříšky, ovoce nebo cokoliv dalšího.

Číst více

Kokosové sušenky se zázvorem

Dnes tu máme recept pro všechny milovníky zázvoru. Tyto neskutečně dobré, voňavé a krásně vláčné sušenky si prostě zamilujete. Navíc v kombinaci s teplým čajem tvoří skvělou dvojku v takovém chladném a sychravém počasí.

Číst více

Přírodní zázrak II. - KOTVIČNÍK ZEMNÍ

Kotvičník zemní pro někoho více známý pod názvem Tribulus Terrestris je rostlina užívaná především mezi sportovci, kteří ji vyhledávají hlavně za účelem zvyšování hladiny testosteronu, který jim následně dopomůže k lepším výkonům. Ale tato rostlina má mnoho dalších pozitivních účinků, díky kterým se využívá i v kosmetice, lékařství a farmacii.

Číst více

Banánové nanuky s borůvkami

Dneska tu pro Vás máme recept na tyto lahodné ovocné nanuky BEZ CUKRU a zbytečných kalorií. Hotové nanuky je navíc možné polít čokoládou, potřít oříškovým máslem nebo posypat strouhaným kokosem. Zkrátka fantazii se meze nekladou.

Číst více

Makové muffiny

Další recept pro milovníky zdravého pečení. Tentokrát na proteinové makové muffiny, kterými doplníte potřebné bílkoviny a navíc uspokojíte chutě na sladké. Jsou za chviličku hotové a k voňavému čajíku nebo kávičce jako stvořené.

Číst více

Přírodní zázrak I. - ČESNEK

Není asi lepší přírodní látka, která dokáže tak efektivně a rychle posílit imunitu, než je česnek. Má velmi silné antibakteriální a antivirové účinky a je považován za velmi účinný imunitní stimulant. Česnek obsahuje těkavé oleje, tzv. alliin, enzym allinázy, silice se sirnými organickými sloučeninami, selen a vitamíny A, B, C a E. Za jeho nepříjemný štiplavý zápach jsou zodpovědné těkavé oleje a sirné sloučeniny, které ale zároveň můžou za jeho léčivé vlastnosti.

Číst více
Copyright © 2019 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa