Blog | Toro Nutrition

Blog

Jak začít závodit v bikini fitness

Chceš závodit v bikini fitness a nevíš co všechno zařídit předtím, než se postavíš na stage? ...začti se do našeho nového článku, poradíme Ti!

Číst více

Co obnáší a kolik stojí příprava bikini fitness

Uvažujete o závodění v kategorii bikini fitness? Tento článek je určen právě pro Vás.

Číst více

Kategorie bikini fitness

Bikini fitness je krásná kategorie, která má stále více příznivců. Jak vlastně tato kategorie vznikla a co je jejím smyslem? Co je v této kategorii stěžejní, a jak by měla správná "bikina" vypadat? To vše se dozvíte v tomto článku.

Číst více

David Ježek - přípravě na MS – strava a suplementace v superkompenzaci

Zdravím čtenáře portálu Toronutrition.cz, momentálně se nacházím v konečné fázi přípravy na Mistrovství světa juniorů 2019. Mistroství se bude konat v Budapešti tento týden, tj. 22.11 až 24.11. 2019.

Číst více

Domácí zapékané müsli

Kdo by nemiloval lahodné krásně křupavé zapečené müsli plné oříšků, čokolády nebo ovoce. Možná Vás však ale překvapí, že většina kupovaných müsli výrobků, které si můžete zakoupit v obchodě je plná přidaných cukrů, konzervantů a ztužených rostlinných tuků, které jsou pro naše tělo nezdravé. Vyrobit si však takové DOMÁCÍ ZAPEČENÉ MÜSLI není vůbec žádná věda! Navíc si ho můžete namíchat podle Vašich chutí. Milovníci sladkého si můžou na závěr do müsli přidat třeba kousky kvalitní čokolády, lentilky či kandované ovoce. Zkrátka fantazii se meze nekladou :)

Číst více

David Ježek - příprava na MS

Zdravím všechny čtenáře a čtenářky toho článku. Pokud mě neznáte, rád se Vám v krátkosti představím. Jsem závodník v kulturistice a klasické kulturistice David Ježek. Tomuto sportu a konkrétně závodění se věnuji již od roku 2016, a tak jako junior i v roce 2019 mohu říct, že mám odzávoděny více než 4 sezóny a více než 9 závodů.

Číst více
Copyright © 2024 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa