Novinky | Toro Nutrition

Novinky


Přírodní zázrak II. - KOTVIČNÍK ZEMNÍ

Kotvičník zemní pro někoho více známý pod názvem Tribulus Terrestris je rostlina užívaná především mezi sportovci, kteří ji vyhledávají hlavně za účelem zvyšování hladiny testosteronu, který jim následně dopomůže k lepším výkonům. Ale tato rostlina má mnoho dalších pozitivních účinků, díky kterým se využívá i v kosmetice, lékařství a farmacii.

Číst více

Přírodní zázrak I. - ČESNEK

Není asi lepší přírodní látka, která dokáže tak efektivně a rychle posílit imunitu, než je česnek. Má velmi silné antibakteriální a antivirové účinky a je považován za velmi účinný imunitní stimulant. Česnek obsahuje těkavé oleje, tzv. alliin, enzym allinázy, silice se sirnými organickými sloučeninami, selen a vitamíny A, B, C a E. Za jeho nepříjemný štiplavý zápach jsou zodpovědné těkavé oleje a sirné sloučeniny, které ale zároveň můžou za jeho léčivé vlastnosti.

Číst více

Úvodní slovo ke spuštění Blogu na našem týmovém e-shopu TORO NUTRITION

Dobrý den, rád bych Vás tímto přivítal na našem nově spuštěném blogu a i nové ostré verzi e-shopu, za což hned musím poděkovat klukům vývojářům z Media Heroes. Na co se v této nově spuštěné sekci týmového e-shopu, můžete vůbec těšit? Vezmeme, to hezky pěkně popořádku.

Číst více
Copyright © 2024 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa