Úvodní slovo ke spuštění Blogu na našem týmovém e-shopu TORO NUTRITION | Toro Nutrition

Úvodní slovo ke spuštění Blogu na našem týmovém e-shopu TORO NUTRITION

Dobrý den, rád bych Vás tímto přivítal na našem nově spuštěném blogu a i nové ostré verzi e-shopu, za což hned musím poděkovat klukům vývojářům z Media Heroes. Na co se v této nově spuštěné sekci týmového e-shopu, můžete vůbec těšit? Vezmeme, to hezky pěkně popořádku.

Úvodní slovo ke spuštění  Blogu na našem týmovém e-shopu TORO NUTRITION

Nejprve bych zde rád objasnil jedno označení, nad kterým se možná leckdo pozastaví a je to pojem ,,TÝMOVÝ E-SHOP“. Týmový e-shop TORO NUTRITION, vznikl z jednoho prostého důvodu, a to je ten, že když jsme zakládali - TORO GYM TEAM, někdy začátkem tohoto roku 2018. Tak nás vůbec, ale nenapadlo, že naše týmová myšlenka-duch, pojetí projektu, bude natolik silná a přijatelná i pro ostatní fitness nadšence, že se během necelého roku z prvotních 15 členů, závodníků TORO GYM TEAMU, stane základna pro členy nově příchozí.  Kde již nyní máme momentálně okolo 160 atletů, závodníků, fanoušků atp.., kteří neustále přibývají a přibývají, za což jsme samozřejmě převelice rádi a nesmírně si Všech velice vážíme, a to bez jakýchkoliv rozdílů. A abychom, dokázali přislíbenou podporu od našich hlavních partnerů (Bodyflex nutrition, Koliba Milk WPC, Fitco, Mylovefood, Koloseum nutrition), dostat mezi nás všechny? Kde, úplně prvotně jsme si věnovanou podporu dokázali rozdat sami mezi sebou na našich srazech, seminářích. Tak asi už chápete? Že, dostat podporu od našich partnerů mezi skoro dvě stovky sportovců je nadlidský úkol! Proto jsme vytvořili opravdu první internetový TÝMOVÝ E-SHOP, kde má náš každý člen, jak já říkám ,,TORO RODINY“ možnost, čerpat přislíbené benefity ve formě nastavených SLEV. Dále se každý člen může podílet malou měrou na rozvoji našeho e-shopu, tím že má každý přidělený svůj individuální slevový kód, ať už pro své kamarády, fanoušky či rodinu. Každý náš člen, tímto získává jedinečnou možnost, si nakoupit prodávané doplňky za bezkonkurenční ceny na našem i Slovenském trhu, plus spousty dalších benefitů pro jejich podporu. A je jenom na nich samotných, do jaké míry s tím dokážou pracovat.

Tímto si myslíme, že vznikl úplně prvotní ,,TÝMOVÝ E-SHOP“ na světe, který vznikl díky myšlence, jak nejlépe a nejsnadněji, pokud možno podpořit všechny naše sportovce v týmu TORO GYM. Kde bych rád závěrem prvního článku v tomto blogu, zmínil i to, že druhou hlavní myšlenkou, bylo vzdát veliký vděk našim hlavním partnerům, a i partnerům ostatním, bez kterých bychom, momentálně nebyli, tam kde jsme. Jelikož si toho opravdu velice ceníme, chtěli jsme i my pro na naše partnery udělat něco navíc, tudíž jsme se rozhodli rozšířit naši spolupráci o týmový e-shop TORO NUTRITION, kde máte možnost si nakoupit i jejich produkty.  

Takže převeliké díky patří prvotně Všem našim sportovcům, že dělají tak skvělé jméno týmu, a to nejen u nás v České republice i Slovensku, ale i ve světě. Jak já říkám - ,,Tým dělají sportovci, a nééé, že tým dělá sportovce“, zjednodušeně řečeno. A ihned po té chci poděkovat, všem našim partnerům, kteří jsou s námi od samotného začátku až do teď, a vkládají do nás nemalé naděje a i finanční prostředky.

A ať toho čtení není ze začátku příliš mnoho, navážu raději na úvod prvního příspěvku, kde se v bodech můžete brzy těšit na:

  • Podobné a jiné články týkající se TORO GYM TÝMU, a nejen o něm.
  • Dále se Vám zde představí všichni naši závodníci, sportovci, redaktoři, kde každý z nich dostane svůj prostor pro seberealizaci.
  • Určitě se můžete těšit na různé recenze, články, rozhovory a doporučení vybraných produktů, které stojí za zmínku.
  • Budeme zde hodnotit navštívená fitness centra naším týmem, kde naleznete i jejich rychlou recenzi popřípadě i doporučení.


Opravdu toho pro Vás chystáme spousty, kde si myslíme, že velkým přínosem především pro Vás budou psané články, přímo od našich sportovců. Kde se Vám budou snažit laickým způsobem a hlavně zdravým uvažováním předat jejich nabité zkušenosti přímo z praxe.

Závěrem prvotního článku v tomto blogu, bych Vám rád popřál především příjemné čtení, spousty nově nabitých vědomostí, a to už ať užitečných nebo jen tak J, kde je důležité se nejen zabavit ale i vzdělávat. Tímto na sobě pracovat nejen duševně tak i mentálně, kde si pamatujte, že dobře uložená myšlenka, je leckdy silnější, jak těžce procvičený sval.

Tímto ještě jednou Všem moc děkuji, že jste nás navštívili a jestli jste si i něco přikoupili či pod stromeček nadělili? Tak o to lépe, protože spokojený zákazník = věrný zákazník a byl bych nesmírně rád, kdybychom měli jen samé spokojené zákazníky, alespoň se o to vynasnažíme, to Vám slibujeme.

Za TORO NUTRITION napsal, autor článku Marek Mandík alias NUTELLAMAN.


Diskuze

Copyright © 2024 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa