Creacomplex 250g | Toro Nutrition

Creacomplex 250g

TOP
Tip
3 hodnocení

Kategorie: Kreatiny

250 Kč

KREATIN - svalový energizér, který přímo zvyšuje výkon svalů a podporuje regenerační procesy. Dále zlepšuje silové i dynamické parametry výkonu, přirozeně podporuje růst ČISTÉ svalové hmoty, zlepšuje regeneraci a hydrataci svalových buněk.

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis Creacomplex 250g

DOPLNĚK STRAVY

Kreatin je přirozenou součástí lidského organismu, jedná se o látku, která podporuje uvolňování energie v buňkách, a která tak slouží jako jejich pohotový zdroj energie. Při dostatečném zásobení kreatinem může lidský sval podávat výrazně vyšší krátkodobý i dlouhodobý výkon. Ve sportech, jakými jsou např. kulturistika či silový trojboj našel kreatin oblibu díky znatelným výsledkům v oblasti zvyšování fyzické výkonnosti.  

Jak kreatin správně dávkovat?

1.       Nasycovací fáze – samotná nasycovací fáze kreatinu je velmi důležitá pro kvalitní svalový rozvoj a rychlý nárůst síly. Podle vědeckých studií ideální doba nasycovací fáze kreatinu se pohybuje v rozmezí 5-7 dní. Během těchto dní se kreatin užívá v doporučených dávkách 20 až 30 g denně v pravidelných dávkách. Ideální doporučená jednorázová dávka je 5 g kreatinu (1 čajová lžička)

Ideální dávkování: ráno → před tréninkem → po tréninku → večer

2.       Udržovací fáze – udržovací fáze kreatinu představuje denní dávku v rozmezí 3-5g. Ideální je užívat kreatin spolu se sacharidovým nápojem. Pokaď je udržovací dávka malá, doporučuje se užívat jen 1x denně. Doporučená doba udržovací fáze je 30 až 40 dní. Po ukončení udržovací fáze kreatinu je ideální dát si přestávku 3-5 týdnů.

          Užívání kreatinu spolu se sacharidovým nápojem

Ideální je užívat kreatin spolu se sacharidovým nápojem, kterým může být například kvalitní džus. Podstata užívání kreatinu spolu s tímto nápojem spočívá ve vyloučení inzulínu a jeho funkcí v těle. Na každých 5 g kreatinu je potřebné použít alespoň 100 ml kvalitního džusu. Stejně vhodné je užívat kreatin spolu s proteinovým nápojem s vyšším obsahem sacharidů, kdy můžeme docílit stejného efektu.

Složení: 100% mikronizovaný kreatin monohydrát.

Upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a slunečním zářením. Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným používáním nebo skladováním. Minimální trvanlivost je 24 měsíců od data výroby.

NUTRIČNÍ HODNOTY    100 g     1 dávka
KREATÍN MONOHYDRÁT   100 g    5 g

 

1 DÁVKA - 5 g

                                               

                                                 

 

 


Diskuze produktu Creacomplex 250g

Copyright © 2024 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa