Creatin + Beta Alanin | Toro Nutrition

Creatin + Beta Alanin

TOP
5 hodnocení

Kategorie: Kreatiny

385 Kč

 Creatin + Beta Alanin od CarneLabs poskytuje zesílenou svalovou podporu. Základní forma kreatin monohydrát je účinný pomocník do silového tréninku a se spojením beta alaninu bude efekt ještě více podpořen. Kreatin patří z chemického hlediska mezi alifatické aminokyseliny a je derivátem glycinu. Kreatin se v organizmu tvoří ze tří aminokyselin: methioninu, glycinu a argininu. Kreatin je z 95 % obsažen v kosterních svalech, kde je z 65 % fosforylován na kreatinfosfát. Kreatin dodává okamžitou energii a tím podporuje ATP energii, což má vliv na výkonnost, sílu a vytrvalost. Beta-alanin je neesenciální aminokyselina a kombinuje se s kreatinem pro lepší synergický účinek, který byl vědecky zdokumentován.  

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis Creatin + Beta Alanin

Složení: Kreatin Monohydrát, mikrokrystalická celulóza, beta alanin, látka protispékavá: fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý. 

Průměrné hodnoty1 tabletav 6 tablet
Kreatin monohydrát1000 mg6000 mg
Beta alanin150 mg900 mg

Doporučené dávkování: 2 tablety ráno v poledne a večer před jídlem nebo po jídle. Nebo 3 tablety ráno před dopoledním tréninkem a 3 tablety odpoledne/večer. Nebo 3 talblety ráno a 3 tablety před odpoledním tréninkem.

Upozornění: Doplněk stravy. Potravina určená pro sportovce. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. 

Doplňující parametry

Počet tablet: 300 tablet

Diskuze produktu Creatin + Beta Alanin

Copyright © 2024 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa