TRI-Creatine 200cps | Toro Nutrition

TRI-Creatine 200cps

TOP
Tip
25 hodnocení

Kategorie: Kreatiny

599 Kč

TRI-CREATINE obsahuje 3 formy kreatinu v ideálním poměru pro maximalizaci svalového růstu.

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis TRI-Creatine 200cps

DOPLNĚK STRAVY

TRI-CREATINE obsahuje 3 formy kreatinu v ideálním poměru pro maximalizaci svalového růstu.

Během posledních deseti let proběhly stovky výzkumů, které se zaměřovaly na vliv kreatinu na fyzický výkon. Výsledky většiny z nich se shodly na tom, že suplementace kreatinu zřetelně zlepšuje fyzický výkon.

Zdrojem energie pro kontrakci skeletálních svalů je adenosin trifosfát - ATP. Během tréninku se ATP hydrolyzuje (rozkládá působením vody) a vzniká adenosin difosfát - ADP. Vzhledem k tornu, že naše tělo potřebuje energii neustále, musí se ATP průběžně doplňovat. Jakmile jsou rezervy ATP vyčerpány, tělo sáhne do kreatinových zásob. A jestliže je k dispozici málo kreatinu, nastává předčasné vyčerpání a snižuje se intenzita tréninku.

Se zvýšeným požadavkem na přísun energie se kreatin fosfát rozkládá na volný kreatin a zbývá jedna fosfátová skupina. Tento energií nabitý fosfát se pak přidává k ADP a vzniká ATP. Kreatin zvyšuje tvorbu čisté svalové hmoty a explozivní sílu, zvyšuje výkonnost.

Kreatin Fosfát
Je látka, která hraje klíčovou roli v mechanizmu suplementace kreatinem. Kreatin fosfát vzniká z kreatinu a jeho fosfátová skupina se váže k ADP a ATP se tvoří ještě rychleji, než v případě užívání samotného kreatinu. Kreatin fosfát tedy přeskakuje jednu fázi procesu tvorby ATP a vy můžete trénovat ještě tvrději.

Kreatin Ethyl Ester
je pokročilá a velmi stabilní forma kreatinu využívající ethyl esterové technologie, která má za následek mnohem lepší vstřebávání kreatinu, snížený pocit nadýmání a minimální vodní retenci (zadržování vody). Esterifikovaný kreatin je efektivnější při pronikání buněčných stěn. Proto při aplikaci většinou postačuje i poloviční dávka než obyčejného kreatinu.

Kreatin-alfa-ketoglutarát
je sloučenina kreatinu a alfa-ketoglutarátu (AKG). Tento krkolomný název označuje látku, která se vyznačuje velkým uvolňováním oxidu dusnatého (NO). Tím se zlepšuje vstřebávání kreatinu. AKG se rychleji vstřebává ve střevě a předchází tak trávícím potížím. Kreatin transportovaný společně s AKG je tedy ihned použitelný pro svalové buňky.

Přednosti produktu:

  • vědecky podložená účinnost
  • zdroj chemické energie pro svalovou kontrakci
  • zlepšení metabolických procesů uvnitř svalové buňky
  • zvýšení explozivní síly
  • budování svalové hmoty
  • naplňování svalových buněk svalovým glykogenem
  • omezení vzniku kyseliny mléčné

Doporučené dávkování:

Užívejte 4 kapsle před tréninkem a 4 kapsle po tréninku.

Výživové hodnoty:

 100 g1 kapsle
energie236 kj / 57 kcal1,9 kj / 0,5 kcal
bílkoviny0,1 g0,1 g
sacharidy0,1 g<0,1 g
z toho cukry<0,1 g<0,1 g
tuky0,1 g<0,1 g
z toho nasycené0,1 g<0,1 g
Sodík0,12 g<0,1 g
Kreatin ethyl ester24 g200 mg
Kreatin alfa-ketoglutarát24 g200 mg
Kreatin ester fosfát24 g200 mg

Složení:

kreatin ethyl ester, kreatin alfa-ketoglutarát, kreatin ester fosfát, želatina, protispékavá látka (mastek), barvivo (oxid titaničitý

ALERGENY: Může obsahovat stopy lepku, sóji, mléka, vajec.

Upozornění:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte na suchém, chladném místě mimo sluneční záření. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Diskuze produktu TRI-Creatine 200cps

Copyright © 2024 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa