Lady Beauty Complex | Toro Nutrition

Lady Beauty Complex

Novinka
TOP
6 hodnocení

Kategorie: Zdraví a Vitalita

399 Kč

Účinná kombinace B-komplexu, kyseliny hyaluronové a přírodního kolagenu II. typu. Vnitřní výživa pokožky v prémiových veganských kapslích pro vaši dokonalou krásu. Lady Beauty Complex je skvělým zdrojem celého spektra vitaminů skupiny B, které mají pozitivní účinky na fyzickou i psychickou stránku organismu. 

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis Lady Beauty Complex

Lady Beauty Complex 

Lady Beauty Complex je skvělým zdrojem celého spektra vitaminů skupiny B, které mají pozitivní účinky na fyzickou i psychickou stránku organismu. 

Účinná kombinace B-komplexu, kyseliny hyaluronové a přírodního kolagenu II. typu. Vnitřní výživa pokožky v kapslích pro vaši dokonalou krásu.

Proč je B-Komplex důležitý?

Pokud jsme dlouhodobě vystaveni stresu či konzumujeme nekvalitní nebo nevhodně upravené potraviny, hladina vitaminů B v našem těle dosti kolísá. Přitom při zvýšené tělesné námaze, psychické zátěži nebo ve stáří bychom měli dbát na zvýšený příjem právě vitaminů skupiny B.

Vysoce kvalitní produkt, který obsahuje výhradně kvalitní složky v dostatečných dávkách. 

Výhody: 

 • Zvyšuje pružnost pokožky 
 • Péče proti stárnutí pleti 
 • Podporuje vlasy a nehty 
 • Mladší a zdravě vypadající pleť

Jak se projevuje nedostatek vitaminu skupiny B?

Mezi časté projevy nedostatku B-komplexu se může řadit zvýšená únava nebo kožní problémy. I za špatným soustředěním může stát nedostatek vitaminů B. 

Lady Beauty Complex obsahuje 7 účinných vitaminů skupiny B, které jsou důležité pro normální fungování organismu a energetického metabolismu. 

Jaké mohou být příznaky nedostatku vitamínu B?

 • chudokrevnost
 • bolesti hlavy, únava, celková slabost, závratě
 • kožní problémy (vyrážky)
 • mravenčení

Jak dlouho můžu užívat B-komplex?

Tuto skupinu vitaminů můžeme užívat pravidelně po celý rok. Tělo je při námaze vylučuje pryč a tak je třeba doplňovat tento deficit. Pravidelným užíváním lze předejít mnoha zdravotním problémům.  

Pro koho je B-komplex určen?

Lady Beauty Complex je určen pro každého, kdo má jeden z výše uvedených problémů a potýká se například s únavou, stresem či vyšší fyzickou aktivitou.

 • Vitaminy B-komplex
 • Hyaluronová kyselina
 • Vitamin H - Biotin 
 • Colagen typu II.
 • Vitamin D3

LADY BEAUTY COMPLEX obsahuje:

Vitamin D3

Vitamin D je pro naše tělo nezbytný. Ovlivňuje zdravý stav kostí a zubů, pomáhá udržovat zdravé svaly ale také mozek a imunitní systém. 

V zimě je především ideální doba doplňovat jej uměle, protože slunečního záření není tolik, a tak si ho tělo nevytvoří samo. 

Kyselina hyaluronová 

Tato látka se z 1/2 nachází v pokožce, kde na sebe váže molekuly vody a zabraňuje tak vysušení pokožky. Zadržuje vlhkost a zpomaluje tak přirozený proces stárnutí. 

Ultrafialové záření ze slunce a znečištěné ovzduší však mohou tuto bariéru poškodit a snížit celkové množství kyseliny hyaluronové v pokožce. Proto je třeba ji doplňovat ve formě doplňků stravy. 

Při nedostatku je pleť vysušená a je vyšší pravděpodobnost k tvorbě vrásek. Kyselina hyaluronová podporuje hojení ran a pomáhá proti bolesti kloubů, čímž zvyšuje jejich pohyblivost. 

Přírodní kolagen typu II

V kloubech se vyskytuje pouze kolagen typu II. Je to nejčastěji se vyskytující živočišná bílkovina, která je nezbytnou součástí všech pojivových nebo podpůrných tkání.

Vitamin B1 (thiamin) 

 • Pozitivně ovlivňuje energetický metabolismus, nervovou soustavu, psychickou činnost a zároveň působí příznivě na srdce 

Vitamin B2 (riboflavin)

 • Pozitivně ovlivňuje energetický metabolismus a nervovou soustavu. Podporuje normální stav červených krvinek a neméně důležitý je i kladný účinek na zrak. Pomáhá při metabolismu železa a chrání buňky před oxidativním stresem. Snižuje pocit únavy a celkového vyčerpání. 

Vitamin B3 (niacin)

 • Přispívá k normálnímu stavu pokožky a sliznic, snižuje míru vyčerpanosti a únavy. 

Vitamin B5 (kyselina pantothenová)

 • Pozitivně ovlivňuje energetický metabolismus a mentální činnost, snižuje míru vyčerpanosti a únavy. 

Vitamin B6 (pyridoxin)

 • Pozitivně ovlivňuje celkovou obranyschopnost organismu a podílí se na metabolismu aminokyselin. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Vitamín B6 také zvyšuje vstřebatelnost mnoha látek, aminokyselin a minerálů.

Vitamin B9 (kyselina listová)

 • Kyselina listová je důležitá při tvorbě DNA a produkci červených krvinek. Z těchto důvodů se jeho užívání doporučuje alespoň měsíc před plánovaným těhotenstvím a v průběhu něj. Jeho nízká hladina může způsobit poruchy růstu a vývoje plodu, zhoršení krvetvorby, výkyvy nálad, slabost a bledost.

Vitamin B12 (kobalamin)

 • Pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu, tvorbu červených krvinek a proces dělení buněk. Na nedostatek vitaminu B12 by si měli dát pozor především vegani a vegetariáni, neboť je dostupný pouze v potravinách živočišného původu.
 • Jeho nedostatek se může projevovat chudokrevností, bledostí, poruchami růstu, únavou a celkovou slabostí. 

Kdy mám Lady Beauty Complex začít užívat?

B-komplex podporuje správné fungování metabolismu, takže jej můžete užívat jako prevenci.

Dále jej můžete užívat při projevech únavy, nespavosti, zvýšeném výskytu ekzémů, akné, aftů, nechuti k fyzické aktivitě, problémy se spánkem atd.

Je možné kombinovat B-komplex kapsle s jiným doplňkem stravy? 

Ano. Užívání B-komplexu nebrání užívání jiných doplňků stravy řady Chevron Nutrition.

Doporučené dávkování 

 • Doporučujeme konzumovat 1 kapsli 1× denně nejlépe s jídlem nebo po jídle.

Nutriční hodnoty                                                                                                                    Množství v dávce % R.H.P.

Vitamin B3 – Niacin50 mg / 313 % *
Kyselina hyaluronová40 mg 
Vitamin B5 – Kyselina pantothenová40 mg / 667 % *
Vitamin B1 – Thiamin15 mg / 1364 % *
Vitamin B2 – Riboflavin15 mg / 1071 % *
Kolagen typu II 2 mg
Vitamin B6 – Pyridoxin10 mg / 714% *
Vitamin B9 – Kyselina listová400 μg / 200 % * 
Vitamin H – Biotin50 μg / 100 % * 
Vitamin B12 – Cobalamin10 μg / 400 % * 
Vitamin D3 – Cholecalciferol5 μg (200 iu) / 100 % *

Počet dávek v balení: 60

*Referenční hodnota příjmu 

Složení sestupně: 

Vitamin B3 – niacin, kyselina hyaluronová, vitamin B5 – kyselina pantothenová, vitamin B1 – thiamin, vitamin B2 – riboflavin, kolagen typu II, vitamin B6 – pyridoxin, vitamin B9 – kyselina listová, vitamin H – biotin, vitamin B12 – cobalamin, vitamin D3 – cholecalciferol, protispékavá látka: oxid titaničitý (E171), želatinová kapsle. 

Informace

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekonzumujte, pokud je obal poškozený. Skladujte v chladu a temnu.

Varování

Tento doplněk stravy není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Spotřebujte do data uvedeného na krabičce.

Upozornění pro alergiky: může obsahovat stopy mléka a ryb.

Diskuze produktu Lady Beauty Complex

Copyright © 2024 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa