Multi ENZYME 200cps | Toro Nutrition

Multi ENZYME 200cps

TOP
Tip
12 hodnocení

Kategorie: Minerály

299 Kč

Velmi účinné enzymy pro trávení všech složek stravy (bílkoviny, sacharidy, tuky i vláknina).

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis Multi ENZYME 200cps

DOPLNĚK STRAVY

Oproti běžným výrobkům, které většinou účinkují až v tenkém střevě, je tato 100% rostlinná směs enzymů aktivní již v žaludku, což výrazně urychluje a zesiluje celý proces trávení. Multi ENZYME je totiž resistentní k žaludečním kyselinám a aktivně pracuje v širším spektru pH 3,5-8,0 (v žaludku i střevě najednou).

Víte že enzymy jsou v těle důležité nejen pro trávení? S jejich pomocí se v lidském těle odehrávají veškeré biochemické pochody jako je obnova tkání, produkce hormonů, hojení chrupavek, úponů, zranění. Bez enzymů by v našem těle nemohlo nic fungovat.

Enzymů máme všichni nedostatek, protože jsme zatěžování zejména "mrtvou" tj. tepelně upravenou stravou, která neobsahuje enzymy žádné, protože jsou zničeny při teplotách nad 40 stupňů celsia. Tyto "ztracené" enzymy jsou ale potřeba pro trávení, takže si je tělo musí vytvořit v mnohem větším množství, než kdybychom konzumovali stravu v přirozeném stavu (syrovou).

Pokud se naše tělo soustředí na zvýšenou produkci enzymů k trávení, pak už nemá dostatek kapacity k enzymatické aktivitě pro jiné procesy jako jsou regenerace a hojení úponů, regulace zánětů všech tkání, imunita atd.

Užíváním Multi ENZYME tedy dodáváte chybějící enzymy nejen pro trávení, kde vše začíná ale i pro VŠECHNY další procesy v těle.

Přednosti produktu:

  • tráví sacharidy, bílkoviny i tuky
  • zvýšení využití přijatých živin ve stravě
  • působí v celém těle

Doporučené dávkování:

Užívejte 2-4 kapsle těsně před jídlem nebo během jídla a zapijte dostatečným množstvím vody. Dávkování lze upravit dle množství a stravitelnosti jídla.

Výživové hodnoty:

 2 kapsle
energie5,10 kJ / 1,2 kcal
bílkoviny0,1 g
sacharidy0,2 g
z toho cukry0,014 g
tuky0 g
z toho nasycené0 g
sůl<0,01 g
Vláknina0 g
  
Enzymatická směs Multi ENZYME80 mg
Enzymatická aktivita: 
Amylase24 000 U/g
Cellulase200 U/g
Lactase4 000 U/g
Lipase1 000 U/g
Protease6 000 U/g
Papain200 000 U/g
Bromelain600 GDU/g

Složení:

Papain (Papaya latex), Alpha-amylase (Aspergillus oryzae), Bromelain (ananas),  Lactase (Aspergillus oryzae), Cellulase (Trichoderma reesei), neutralní Protease (Bacillus licheniformis), Lipase (Aspergillus oryzae), Nosič: maltodextrin.  Želatinová tobolka.

Informace:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte na suchém, chladném místě mimo sluneční záření. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Minimální trvanlivost: viz. obal. Obsah balení: 200 kapslí (34 g).

 

Doplňující parametry

Počet tablet: 200 tablet

Diskuze produktu Multi ENZYME 200cps

Copyright © 2024 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa