Synephrine 125mg | Toro Nutrition

Synephrine 125mg

Novinka
TOP
2 hodnocení

Kategorie: Spalovače tuku

329 Kč

Spalovač tuků Synephrine vyráběný s poctivou péčí! Se svým standardizovaným obsahem 10 mg synefrinu v jedné kapsli je nepostradatelným pomocníkem při redukci váhy. Využili jsme síly 100 % přírodního extraktu z kůry hořkého pomeranče.   

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis Synephrine 125mg

Synephrine 125 mg

Synefrin funguje synergicky s kofeinem, proto lze Synephrine kombinovat s produktem Core Caffeine Pro z naší produktové řady Chevron Nutrition. Zvyšte šanci na snížení tělesné váhy a to za pomoci zcela legálního a silného spalovače tuku využívaného mnoha profesionálními sportovci.

Synefrin 

Synefrin je alkaloid přirozeně se vyskytující v rostlině pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium). Jeho hlavním účinkem je přímý vliv na spalování tuků. Citrus aurantium, známý pod názvem kyselý pomeranč, je populární zejména v tradiční čínské medicíně. Účinné látky včetně synefrinu se nacházejí v oplodí ovoce. Synefrin má podobné účinky na organismus jako efedrin, avšak bez nežádoucích vedlejších účinků.

Nejdůležitější účinky

 • zvyšování tělesné teploty (ovlivňuje odbourávání tuků)
 • zrychlení metabolismu
 • eliminace nadbytečné vody
 • oddálení únavy
 • lepší využití tukové tkáně
 • zvýšení energetického výdeje
 • nabuzení organismu

Jak synefrin funguje?

Synefrin zvyšuje tělesnou teplotu, odvádí přebytečnou vodu z těla a odbourává tukové zásoby. Působí přímo na tzv. beta-3 receptory, které jsou zodpovědné za metabolismus tuků v organismu. Stimulací beta-3 receptorů dochází k mobilizaci lipidů, aniž by byly ovlivněny ostatní tkáně, jako tomu bývalo při užívání efedrinu.

Pro koho je synefrin vhodný?

Synefrin je vhodný pro všechny muže i ženy, kteří se nacházejí v rýsovací fázi tréninku, nebo dodržují redukční dietu. Synefrin odbourává tukovou tkáň nezávisle na fyzické aktivitě. Zvýšením tělesné teploty se zvyšují energetické nároky organismu, které se pokryjí právě z tukových zásob. Nutno však na tomto místě podotknout, že navzdory těmto efektům není synefrin žádná magická pilulka na hubnutí bez práce. Základem zdravé redukční diety je vždy kvalitní jídelníček a odpovídající pohyb. Synefrin je pouze doplňkem, který vhodně podpoří a urychlí vaše úsilí. Jste-li začátečníci, zaměřte se nejprve na zkvalitnění životosprávy.

Doporučené dávkování

Doporučená dávka je 10 mg synefrinu 30–60 minut před tréninkem. Synefrin má nabuzující účinky, které trvají 4-6 hodin, proto se vyhněte jeho užívání ve večerních hodinách a před spaním. Synefrin je možné užívat společně s kofeinem v poměru 1:10, tedy 10 mg synefrinu a 100 mg kofeinu před tréninkem.

K jakým cílům synefrin pomůže?

 • redukce podkožního tuku
 • vyrýsování
 • aktivace organismu před tréninkem
 • oddálení únavy
 • odstranění nadbytečné vody

Obsah balení: 150 kapslí

Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu, tak jak to bylo možné dříve. Internetové stránky a odborná literatura však ještě stále nabízejí dostatek dostupných, objektivních informací o synefrinu.

Informace: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekonzumujte pokud bezpečnostní těsnění pod víčkem je poškozené nebo chybí. Skladujte v chladu a suchu.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Pestrá, vyvážená strava a zdravý životní styl je velmi důležitý. Neužívejte pokud jste někdy měli alergickou reakci na tento produkt nebo na složky obsažené v něm. Poraďte se se svým lékařem pokud máte zdravotní problémy se srdcem, vysoký krevní tlak, cukrovku dříve než začnete užívat tento suplement. Těhotné a kojící ženy konzultujte předem s lékařem.

Diskuze produktu Synephrine 125mg

Copyright © 2024 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa