BLACK MAMBA, 90 tablet | Toro Nutrition

BLACK MAMBA, 90 tablet

Novinka
Akce
TOP
Tip
283 hodnocení

1 100 Kč 990 Kč

Black Mamba je jedním z nejsilnějších spalovačů tuků na americkém trhu. Jeho výhodou je kvalita účinné směsi, která zabezpečuje účinné spalování tuků a přísun dlouhotrvající energie.

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis BLACK MAMBA, 90 tablet

Black Mamba je jedním z nejsilnějších spalovačů tuků na americkém trhu. Jeho výhodou je kvalita účinné směsi, která zabezpečuje účinné spalování tuků a přísun dlouhotrvající energie.

Black Mamba je jedním z nejsilnějších doplňků dostupných na americkém trhu. Tento produkt není prvním úspěchem firmy Innovative Laboratories.

Součástí BLACK MAMBY je i Thermo-Rx® a výtažek Senegalia Berlandieri, který podle klinické studie urychluje metabolismus o 22% během 45 minut. Ostatní aktivní složky obsahují i bezvodný kofein, který napomáhá odbourávat tuk a potlačuje hlad. Synefrin HCL je výtažkem z pomerančovníka horkého, který rovněž napomáhá spalování tuků.

Další účinky:

- zesiluje koncentraci

- zrychluje metabolismus

- omezuje degradaci svalových struktur

- podporuje ztrátu tuku včetně ztráty tuku z problémových partií

- potlačuje chuť k jídlu

- má velmi dlouhou dobu účinku


Jestli hledáte produkt, který vám umožní vydat ze sebe to nejlepší, právě jste ho našli. Black Mamba od Innovative Laboratories Vám dodá energii, přispěje ke zvýšení mentální aktivity a výrazné ztrátě nadbytečné  hmotnosti.

Black Mamba dávkování:

Pro otestování snášenlivosti, začněte užívat 1 kapsli 1x denně po dobu prvních 2-3 dní ideálně ihned po snídani. V NETRÉNINKOVÝ den užívejte 2 kapsle, první kapsli ihned ráno po snídani a druhou kapsli 30 minut po obědě, zapijte vodou . V TRÉNINKOVÝ den, dávkujte 2 kapsle, první kapsli ihned ráno po snídani a druhou kapsli 30 minut před tréninkem. Nezapomeňte vypít dostatečné množství vody za den. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DÁVKU 4 KAPSLE ZA DEN! 


Black Mamba složení     
Kofein 200mg, Ephedran ™( Brand Extract ) 65mg (pregnan, megastigmánové glykosidy), Thermo Extend Matrix ™ 180mg ( beta-fenethylamin Hcl, extrakt černého čaje, extrakt zeleného čaje, L-fenylalanin, tyramin, theobromin, kakaový extrakt, zelená kávová zrna, citrus extrakt, semena grifonia yohimbinehcl, extrakt černého pepře )


Upozornění:  Obsahuje kofein a další silné stimulátory! Pokud máte zdravotní problémy, konzultujte před užíváním s lékařem. Neužívejte, pokud máte vysoký tlak nebo užíváte léky na předpis. Neužívejte méně než 6 hodin před spaním. Dodržujte doporučený postup dávkování!

Výrobek obsahuje fenylalanin!


NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DÁVKU 4 KAPSLE ZA DEN!

Tento produkt využívá jen přírodní rostlinné kapsule, které jsou bez živočišných produktů.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah balení: 90 tablet

Varovaní: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a slunečním zářením. Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným používáním nebo skladováním. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Obsahuje kofein.

 

Fotogalerie

Diskuze produktu BLACK MAMBA, 90 tablet

Copyright © 2019 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa