BLACK MAMBA, 90 tablet EU | Toro Nutrition

BLACK MAMBA, 90 tablet EU

Novinka
Akce
TOP
Tip
1179 hodnocení

1 100 Kč

Black Mamba je jedním z nejsilnějších spalovačů tuků na americkém trhu. Jeho výhodou je kvalita účinné směsi, která zabezpečuje účinné spalování tuků a přísun dlouhotrvající energie.

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis BLACK MAMBA, 90 tablet EU

Black Mamba je jedním z nejsilnějších spalovačů tuků na americkém trhu. Jeho výhodou je kvalita účinné směsi, která zabezpečuje účinné spalování tuků a přísun dlouhotrvající energie.

Black Mamba je jedním z nejsilnějších doplňků dostupných na americkém trhu. Tento produkt není prvním úspěchem firmy Innovative Laboratories.

Součástí BLACK MAMBY je i Thermo-Extend Matrix, který podle klinické studie urychluje metabolismus o 22% během 45 minut. Ostatní aktivní složky obsahují i bezvodý kofein, který napomáhá odbourávat tuk a potlačuje hlad. Synefrin HCL je výtažkem z pomerančovníka hořkého, který rovněž napomáhá spalování tuků.

Další účinky :

- podstatně urychluje metabolismus

- zmírňuje degradaci svalové hmoty 

- výrazně urychluje spalování tuků

- potlačuje chuť k jídlu

- zlepšuje koncentraci  

- dlouhotrvající účinek


Jestli hledáte produkt, který vám umožní vydat ze sebe to nejlepší, právě jste ho našli. Black Mamba od Innovative Laboratories Vám dodá energii, přispěje ke zvýšení mentální aktivity a výrazné ztrátě nadbytečné  hmotnosti.

Black Mamba dávkování :

Pro otestování snášenlivosti, začněte užívat 1 kapsli 1x denně po dobu prvních 2-3 dní ideálně ihned po snídani. V NETRÉNINKOVÝ den užívejte 2 kapsle, první kapsli ihned ráno po snídani a druhou kapsli 30 minut po obědě, zapijte vodou . V TRÉNINKOVÝ den, dávkujte 2 kapsle, první kapsli ihned ráno po snídani a druhou kapsli 30 minut před tréninkem. Nezapomeňte vypít dostatečné množství vody za den. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DÁVKU 4 KAPSLE ZA DEN !

Black Mamba složení 

Kofein bezvodý 200mg, C. Fimbriata ( pregnan + megastigmánové glykosidy ), výtažek z rostliny Sida Cordifolia (standardizovaná pro 20% alkaloidy) Tanniny,  Beta-Fenethylamin Hcl, Extrakt Černého čaje 20% ( Theaflavinů ), Extrakt Zeleného Čaje 98%, L-Fenylalanin, Tyramin, Theobromin 98% ( Kakaový Extrakt ), Zelená Kávová Zrna 50%, Citrus Aurantium 30% ( Synephrine ), Semena Grifonie 98%,  Černý pepř 99%, želatina, barviva, stearát hořečnatý.

Upozornění : 

Obsahuje kofein a další silné stimulátory ! Pokud máte zdravotní problémy, konzultujte před užíváním s lékařem. Neužívejte, pokud máte vysoký tlak nebo užíváte léky na předpis. Neužívejte méně než 6 hodin před spaním. Dodržujte doporučený postup dávkování ! 


Pozor výrobek obsahuje fenylalanin ! Osoby s PKU by ho neměli užívat. 

Tento produkt využívá jen přírodní rostlinné výtažky. Tablety jsou bez živočišných produktů.

Skladování : Skladujte na chladném a suchém místě.

Celková hmotnost balení : 41220mg  

Varovaní : Jedná se o doplněk stravy, který není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a slunečním zářením. Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným používáním nebo skladováním. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Obsahuje kofein.  

 

Doplňující parametry

Počet tablet: 90 Tablet
Typ spalovače tuků: Synefrin HCL
Užití anabolizéru: ráno, před tréninkem

Fotogalerie

Diskuze produktu BLACK MAMBA, 90 tablet EU

Copyright © 2024 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa