L-glutamin fermented 500g | Toro Nutrition

L-glutamin fermented 500g

Akce
TOP
Tip
2 hodnocení

Kategorie: L-Glutamin

599 Kč 300 Kč

Glutamin aminokyselina s mnoha funkcemi v metabolismu lidského těla. Suplementace glutaminem snižuje atrofii svalu při katabolických stavech a šetří tělesné proteiny anabolickým působením-urychlením proteosyntetických dějů. Glutamin příznivě podporuje integritu střevní sliznice a imunitní funkce.   

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis L-glutamin fermented 500g

DOPLNĚK STRAVY

Výrobek obsahuje glutamin, který je vyráběn fermentační technologií. Vysoce kvalitní a šetrná výroba suroviny, neobsahuje žádná rezidua, která mohou vznikat při klasické výrobě. Glutamin fermented je prvním svého druhu na našem trhu. Glutamin má mimořádně vysokou čistotu a kvalitu. Pozor ve vodě glutamin cyklizuje je nestabilní.Neponechávat v roztoku déle než 1 hodinu.

Dávkování: 1 kávová lžička (3g) 60 minut před tréninkem.1 kávová lžička 40 minut po tréninku nebo před spaním.
Složení:
100% L-glutamin 

 

Vlastnosti produktu

L-Glutamin, BCAA pocházející z fermentace, je vyráběn mikrobiální fermentací a čištěn extrakcí, purifikací atd. Velmi zřídka kdy je v tomto procesu výroby používána jakákoli těkavá látka. Proto tento druh L-Glutaminu,BCAA patří k přírodním produktům a splňuje koncept „Green Enviromental Protection“ = „ochrany životního prostředí“. Na druhé straně, při použití L-Glutamové kyseliny, jako hlavního surového materiálu pro výrobu L-Glutaminu, pocházejícího z chemické syntézy, je zapotřebí několika toxických chemických sloučenin, jako jsou například met hanol, CS2, čpavek atd. Proto tento druh L-Glutaminu nelze řadit k přírodním produktům.

Účinnost v lidském těle

L-Glutamim,BCAA pocházející z fermentace si osvojuje mikrobiální fermentaci a využívá pro svůj vznik enzymatické reakce. Proto je stupeň jeho biologického využití vysoký a jeho vstřebatelnost, funkce a vliv jsou pro lidské tělo příznivé. Na druhé straně, u L-Glutaminu pocházejícího z chemické syntézy, nejsou jeho funkce a vliv tak dobré jako u produktu vyrobeného fermentací. Samozřejmě může mít také v lidském těle vedlejší účinky kvůli těkavým organickým nečistotám a zbytkům.

Doplňující parametry

Hmotnost: 500g

Diskuze produktu L-glutamin fermented 500g

Copyright © 2024 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa