Gaincomplex 2500g | Toro Nutrition

Gaincomplex 2500g

Akce
TOP
Tip
9 hodnocení

Kategorie: Sacharidy/Gainer

750 Kč 375 Kč

Tento unikátní gainer obsahuje až 17 g bílkovin a 70 g sacharidů v každé dávce. Ideální poměr bílkovin a sacharidů napomáhá k okamžitému růst svalů. Jestli to myslíte s nabíráním svalové hmoty vážně, tak určitě Gainkomplex nesmí chybět ve vaší suplementaci.

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis Gaincomplex 2500g

DOPLNĚK STRAVY

GAINKOMPLEX představuje instantní sacharido-proteinovou směs pro přibírání kvalitní svalové hmoty s delikátní chutí.

Tento unikátní gainer obsahuje až 17 g bílkovin a 70 g sacharidů v každé dávce. Ideální poměr bílkovin a sacharidů napomáhá k okamžitému růst svalů. Jestli to myslíte s nabíráním svalové hmoty vážně, tak určitě Gainkomplex nesmí chybět ve vaší suplementaci.

Gainkomplex obsahuje i další exkluzivní ingredience jako jsou L-glutamin a Creatin Monohydrát. Tyto dvě složky ještě více posilují hlavní benefity produktu a při vhodném stravovacím režimu se první výsledky dostaví už do 2 týdnů.

Unikátní sacharidová směs obsahuje i kompletní aminokyselinový profil peptidických větvených a nevětvených aminokyselin. Pro maximální ochranu vašich svalů a čistý svalový růst hmoty jsou aminokyseliny nevyhnutelnou součástí kvalitního sacharido-proteinového drinku.

Gainkomplex:  Tato excelentní instantní sacharido-proteinová směs je určena pro kvalitní přibírání svalové hmoty. Díky ideálnímu a vyváženému poměru sacharidů a bílkovin poskytuje kvalitní zdroj potřebných živin pro růst svalů. Produkt je obohacený i o L-glutamin a Creatin Monohydrát pro maximální svalové přírůstky.

Složení: Sušená sladká syrovátka, sacharóza, sušené mléko odtučnění, wpc – syrovátkový proteinový koncentrát, L-glutanim, mikronizovaný kreatin monohydrát, wpi – syrovátkový proteinový izolát, vanilka, zahušťovadlo: xantarová guma, sladidlo – sucralóza, barvivo – kurkumín.

Dávkování: Užívejte 1 dávku (70 g) s 300 – 400 ml vody nebo odtučněného mléka 2 až 3 krát denně v závislosti na denní potřebě. Doporučujeme užívat jednu dávku ráno a druhou po tréninku. V netréninkový den užijte 1 dávku jako svačinu, v závislosti na vaší potřebě.

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a slunečním zářením. Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným používáním nebo skladováním. Minimální trvanlivost 24 měsíců od data výroby.

Doplňující parametry

Hmotnost: 2500 g

Diskuze produktu Gaincomplex 2500g

Copyright © 2024 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa