L-Carnitine 1000 ml | Toro Nutrition

L-Carnitine 1000 ml

1 hodnocení

Kategorie: Karnitiny

490 Kč

Léty odzkoušený spalovač tuku pracující na bázi oxidace tukových zásob. Kombinace L-Karnitinu s extraktem ze zeleného čaje a pantotenátem vápenatým má fantastickou schopnost zlepšovat látkovou výměnu, využít energetické rezervy organismu a tak spalovat přebytečný tuk.

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis L-Carnitine 1000 ml

DOPLNĚK STRAVY

Charakteristika produktu

Léty odzkoušený spalovač tuku pracující na bázi oxidace tukových zásob. Kombinace L-Karnitinu s extraktem ze zeleného čaje a pantotenátem vápenatým má fantastickou schopnost zlepšovat látkovou výměnu, využít energetické rezervy organismu a tak spalovat přebytečný tuk. Nevyhnutelným předpokladem ke zlepšení účinku je pohybová aktivita a vhodná strava .

Vysoce účinná aminokyselina, speciálně připravená v koncentrované formě pro rychlé vstřebávání do krve, je látka tělu vlastní. Podporuje spalování tuků při redukci nadváhy, zvyšuje fyzický výkon, podporuje srdeční činnost, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje psychickou výkonnost.

Vitamin B6 je nezbytný pro zpracování a tvorbu bílkovin. Významnou roli hraje také v krvetvorbě při tvorbě hemu - molekuly, která přenáší kyslík. Ovlivňuje funkce nervového systému. Dále má vliv na kvalitu kůže, zúčastňuje se také metabolismu cukrů.


Dávkování

Pro regulaci nadváhy a redukci tuku možno rozdělit na 5 ml ráno nalačno a 5 ml asi 30 min před cvičením.  

Obsah aktivních substancí v 1 láhvi/ 1000 ml

L-Karnitin báze150 000 mg
Pyridoxin / Vitamin B6      140 mg


Před použitím láhev protřepejte, požadovaný obsah odměrky (20 ml) nalijte do úst, nebo ho můžete rozmíchat zředěním do svého nápoje. Po použití láhev pečlivě uzavřete a odměrku vymyjte teplou vodou a osušte!

Maximální dávkování: 1/2 odměrky (10 ml) denně.


Charakteristika aktivních substancí
L- karnitin báze
Pyridoxin / Vitamin B6

Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml koncentrátu

Energetická hodnota268 kJ / 13 Kcal 
Bílkoviny15 g
Sacharidy0 g
Tuky0 g
L- Karnitin báze15 000 mg
Pyridoxin (vitamin B6)  


14 mg

Ostatní ingredience: CZ voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, přírodní a přírodně identické aroma, aspartam, acesulfam K, pyridoxin HCI, konzervant: sorban draselný


Upozornění
: Určeno pro zvláštní výživu. Určeno pro sportovce. Obsahuje zdroj fenylalaninu Obsahuje aspartam. Nevhodné pro osoby trpící fenylketonurií.

Diskuze produktu L-Carnitine 1000 ml

Copyright © 2020 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa