Testocomplex 180cps | Toro Nutrition

Testocomplex 180cps

TOP
Tip
97 hodnocení

790 Kč

Testocomplex představuje revoluční a unikátní anabolickou recepturu se 100 % přírodní směsí. Svoji unikátní recepturou pozitivně v těle zvyšuje hladinu volného testosteronu, výsledkem toho je rapidní nárůst síly a objemu. Testocomplex obsahuje jen ty nejkvalitnější přírodní složky s nejvyšším možným procentem aktivních látek. Při pravidelném užívání produktu se dostaví kvalitní a trvalé svalové přírůstky a rapidní nárůst síly.

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis Testocomplex 180cps

DOPLNĚK STRAVY

Testocomplex – Jak funguje?

představuje revoluční a unikátní anabolickou recepturu se 100 % přírodní směsí. Svoji unikátní recepturou pozitivně v těle zvyšuje hladinu volného testosteronu, výsledkem toho je rapidní nárůst síly a objemu.

obsahuje jen ty nejkvalitnější přírodní složky s nejvyšším možným procentem aktivních látek. Při pravidelném užívání produktu se dostaví kvalitní a trvalé svalové přírůstky a rapidní nárůst síly.

1.       ETAPA ( 5-10 dní)

Po 1 týdnu užívání produktu Testocomplex se vaše hladina testosteronu v těle postupně zvyšuje. Po pár dnech užívání pocítíte příval energie a nárůst síly.

2.       ETAPA ( 2-3 týdny)

Hladina testosteronu v těle se nadále zvyšuje. Kvalita tréninku se zvyšuje a cítíte rapidní nárůst síly. Po 2 týdnech užívání se začínají zobrazovat první viditelné výsledky při nárůstu svalové hmoty.

3.       ETAPA (3 týdny)

Poslední třetí etapa při užívání je velmi účinná a efektivní. Pociťujete velké množství při kvalitním tréninku a nárůst kvalitních svalových přírůstků. Máte pocit tvrdších svalů a zároveň cítíte svaly plnější.

Testocomplex: Představuje nadčasovou profesionální doplněk výživy pro maximální zvýšení hladiny testosteronu a taktéž zvýšení hladiny růstového hormonu. Obsahuje rostlinné výtažky a jiné účinné látky, které pomáhají rychlejšímu budování svalové hmoty a účinněji zužitkovat přijatou výživu. Pokud chcete zvýšení své síly, výkonu a nárůstu svalové hmoty, tak Testocomplex určitě nesmí chybět ve vaší suplementaci.

Složení: Transparentní želatinová kapsle, tribulus terrestris extrakt, oxid hořečnatý, AAKG – L Arginin Alfaketoglutamát, L-Ornitín HCl, Zelený čaj Extrakt z kořene Maca, Extrakt z Rhodiola Rosea, Ostropestřec Mariánský Extrakt (Obsah Silimarinu 80%), Serenoa Plazivá Extrakt, Oxid zinečnatý, Bacopa Monieri Extrakt, Vitamín D3 (Cholekalciferol), pyridoxin HCl, látka protispekavé: stearan hořečnatý, fosforečnan vápenatý.

Upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a slunečním zářením. Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným používáním nebo skladováním. Minimální trvanlivost je 24 měsíců od data výroby.


  1 DÁVKA - 4 kapsle  


NUTRIČNÉ HODNOTY
          1 dávka
Vitamín B6 (pyridoxín HCL) 5,6 mg
Magnézium 200 mg
Vitamín D3 800 IU
Extrakt ze zeleného čaje 80 mg
Testosterone support  
Tribulus Terrestris (40%) 400 mg
Extrakt z Rhodiola Rosea 60 mg
Extrakt z kořene Maca 100 mg
Sylibum Marianum (80%) 60 mg
Serenoa Repens Extrakt 60 mg
Bacopa Monieri Extrakt 40 mg
ZMA 30 mg
Growth Hormone Support  
AAKG 300 mg
L-Ornitín 200 mg
Zinok 40 mg
   
   

Doplňující parametry

Počet tablet: 180 tablet

Diskuze produktu Testocomplex 180cps

Copyright © 2024 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa