HMB 120tbl | Toro Nutrition

HMB 120tbl

TOP
0 hodnocení

699 Kč 630 Kč

HMB, neboli beta-hydroxy beta-metylbutyrát patří k nejsilnějším legálním suplementům mezi sportovci, kteří chtějí docílit nárůstu svalové hmoty a síly. HMB od společnosti Mega Pro obsahuje v jedné tabletě 250 mg účinné látky. HMB je velmi vhodný a bezpečný doplněk stravy po náročném tréninku.  HMB, neboli beta-hydroxy beta-metylbutyrát patří k nejsilnějším legálním suplementům mezi sportovci, kteří chtějí docílit nárůstu svalové hmoty a síly. HMB od společnosti Mega Pro obsahuje v jedné tabletě 250 mg účinné látky. HMB je velmi vhodný a bezpečný doplněk stravy po náročném tréninku.  

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis HMB 120tbl

Chcete zhubnout, ale zároveň si udržet tvrdě vydřené svaly?

HBM účinně zvyšuje sílu a svalovou hmotu a zároveň napomáhá k úbytku tukové tkáně. Suplement navíc vede ke zvýšení síly, která přetrvává i po vysazení. Tento silný stimulační prostředek je metabolitem esenciální aminokyseliny leucinu, která je nezbytná pro veškeré anabolické procesy v lidském těle. Skvělý synergický účinek s Argininem HCl, který maximálně prokrví svaly a podpoří tak účinky HMB.

Jak HMB funguje?

HBM je svými funkcemi „zázrakem dva v jednom“. Byl objeven v 80. letech jako příkrm pro dobytek, který po něm lépe rostl. Později byl využíván pro sportovní přípravu amerických plavců, kteří při jeho užíváním zaznamenali mimořádně dobré výsledky. HMB se přirozeně vytváří v těle z leucinu, avšak pouze v nízkém procentuálním zastoupení (cca 5 %). Protože potravinové zdroje bohaté na HMB (citrusové plody, rybí maso) jsou poměrně omezené, anabolický účinek způsobený HMB se v takto nízkých koncentracích stěží projeví. Suplementací HMB dosáhnete hned dvojích benefitů. Zaprvé zvýšíte tvorbu svalové hmoty a zadruhé omezíte její nechtěné odbourávání vlivem fyzické námahy.

Nejdůležitější účinky

 • přirozený anabolismus – podporuje růst svalů
 • anti-katabolismus – chrání svalovou hmotu před degradací
 • přispívá k rychlejší regeneraci
 • zlepšuje imunitu
 • reguluje cholesterol
 • podporuje odbourávání tuku

Pro koho je HMB vhodný?

HMB je vhodný pro každého, kdo si chce navzdory redukční dietě v rýsovacím období zachovat vybudované svaly. Nezáleží, zda jste začátečník nebo pokročilý, efekt HMB na sobě pocítíte. HMB je určeno pro muže i ženy bez ohledu na věk. Efekt se dostaví pouze v kombinaci s adekvátním zatížením.

Doporučené dávkování

 • Maximální doporučené dávkování, které dle studií přináší nejlepší výsledky, je 3000 mg HMB rozděleno do dvou denních dávek, před a po tréninku.
 • Pro ženy v závislosti na hmotnosti je ideální dávka zhruba o třetinu menší.
 • Žádné vedlejší účinky nebyly evidovány, nebojte se tedy otestovat, jaké dávkování sedí právě vám.
 • Nejlepších účinků dosáhnete střídáním období suplementace a vysazení.
 • Užívejte HMB po dobu 4 týdnů, potom na 4 týdny vysaďte a cyklus znovu opakujte.

Diskuze produktu HMB 120tbl

Copyright © 2024 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa