100% Whey Performance Complex 500g | Toro Nutrition

100% Whey Performance Complex 500g

Akce
TOP
Tip
1 hodnocení

Kategorie: Proteiny

390 Kč 312 Kč

100% WHEY PERFORMANCE KOMPLEX je vhodný pro univerzální užívání při jakýkoliv fyzické a sportovní zátěži. Je ideálním zdrojem pro doplnění denní dávky bílkovin při aktivním životním stylu.

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis 100% Whey Performance Complex 500g

DOPLNĚK STRAVY

100% WHEY PERFORMANCE KOMPLEX je vhodný pro univerzální užívání při jakýkoliv fyzické a sportovní zátěži. Je ideálním zdrojem pro doplnění denní dávky bílkovin při aktivním životním stylu.

Vysoká proteinová úroveň

100% WHEY PERFORMANCE COMPLEX je vynikající směs syrovátkového izolátu a syrovátkového koncentrátu, obohacená o kompletní aminokyselinový profil. Tento proteinový doplněk výživy je alternativním zdrojem bílkovin, pokud potřebujete doplnit váš denní příjem bílkovin.

BCAA

100% WHEY PERFORMANCE COMPLEX je kvalitní proteinový izolát, který je obohacený i o kompletní aminokyselinový profil. Vyznačuje se výbornou rozpustností a vysokým obsahem BCAA. V jedné dávce obsahuje až 7 g BCAA.

Nízký obsah cukru a tuku

Tato excelentní proteinová směs obsahuje jen velmi malé množství sacharidů a tuků, čímž uspokojí i ty nejnáročnější sportovce. 100% WHEY PERFORMANCE COMPLEX je díky těmto klíčovým vlastnostem vhodná pro budování čisté svalové hmoty bez zbytečného tuku.

Složení: Syrovátkový koncentrát (WPC 80 %), syrovátkový izolát (WPI 90%), sladidlo – sucralóza, sladidlo – acesulfam K, xantanová guma, aróma.

Doporučené dávkování: V závislosti na denní potřebě bílkovin užívejte 1-3 krát denně 1 odměrku mezi jídly, zředěné v 250-300 ml vody nebo odtučněného mléka.

Upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a slunečním zářením. Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným používáním nebo skladováním.

Alergeny: Obsahuje sóju.


Diskuze produktu 100% Whey Performance Complex 500g

Copyright © 2020 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa