NO - EXPLO 1000 g | Toro Nutrition

NO - EXPLO 1000 g

7 hodnocení

Kategorie: Pre Workouty

580 Kč

NO pumpa kombinuje Arginin AAKG s třemi různými formami Kreatinu, neurotransmiterů a katalyzátoru za účelemmaximální produkceoxidu dusnatého. Tento preparát je určen pro každého, kdo chce zintenzivnit svalovou zátěž, sílu a vytrvalost.

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis NO - EXPLO 1000 g

DOPLNĚK STRAVY

NO pumpa kombinuje Arginin AAKG s třemi různými formami Kreatinu, neurotransmiterů a katalyzátoru za účelem maximální produkce oxidu dusnatého. Tento preparát je určen pro každého, kdo chce zintenzivnit svalovou zátěž, sílu a vytrvalost.


Upozornění pro registrované sportovce: obsahuje kofein. Nepřekračujte 2 dávky denně.
Dávkování: 2 odměrky (50g) rozmíchejte ve 200 ml studené vody a vypíjte cca 30 min před tréninkem.


Obsah aktivních substancíve 100g
Arginin matrix
Arginin AKG10000mg
Creatin 3 matrix
Tricreatine malate4000mg
Creatine monohydrát4000mg
Creatine AKG4000mg
Catalyst
Citrulline DL malate6000mg
Energy neurotransmiters
Green tea extract 30% (30mg kof)100mg
Green cofee extract100mg
Beta alanin8000mg
Cholin bitartrate2000mg
Tyrosin1000mg
Caffein anhydrid100mg
Taurine2000mg
Functional Carbs0mg
Dextrose20000mg
Palanitose3000mg
Maltodextrine32000mg
Charakteristika účinných látek :
I. Argininová fůzující složka
II. Creatine 3 matrix
III. Palatinoza
IV. Energetické látky a neurotransmitéry
Charakteristika účinných látek :

Arginine keto glutarate je aminokyselina L-Argininu navázána na keto glutarát . Rozsáhlé výzkumy této látky ( oceněné Nobelovou cenou ! ) prokázaly unikátní podpůrné schopnosti argininu produkovat oxid dusnatý , signalizující svalovým buňkám stimulující proteinovou syntézu , svalovou optimalizaci a ukládání glukózy ve svalu . Síla Argininu AKG se umocňuje ještě čistou argininovou bází . Tato činnost má za následek :

- Plnou rekonvalescenci těla po celou dobu působení

- Zvýšení síly a objemu svalů

- Posílení svalových vláken

- Zlepšení krevního toku a proudění krve

Tri creatine malate je známý a osvědčený kreatin navázaný na kyselinu jablečnou .Tato forma je ještě dokonaleji vstřebatelná a využitelná v Krebsově cyklu formující ATP než běžný kreatin .Dále obsahuje Creatin ve formě alfa ketoglutarátu .

Zvyšuje svalovou zátěž , sílu a vytrvalost a redukuje závodní čas ( rychlejší sprint atd )

Vzájemná fúze Argininové a Creatinové složky je urychlena katalyzátorem :

Katalyzátor = L- Citrulline je neesenciální aminokyselina potřebná k syntéze proteinů a vylučování močoviny ze svalů .Zvyšuje energii a stimuluje imunitní systém .

Na této složce jsme si dali obzvláště záležet. Není nic jednoduššího , než přidat účinné syntetické látky běžného energetického nápoje , který Vás na určitou dobu nakopne rozbušením srdce , jinými vedlejšími účinky či nervozitou . Naše energetická složka vychází více z přírody , z které lze

čerpat stejné účinné energetické látky , tělu více vlastní a k němu více šetrnější .

Extrakt ze zeleného čaje = v současné době nejmodernější látka , která je doslova nabita blahodárnými látky ( bioflavonoidy, polyfenoly) ale v našem případě na zakázku standardizovaná na maximální extrakci přírodního kofeinu = látku psychicky a fyzicky povzbuzující organismus a pomáhající s termogenezí a metabolismem tuků. Funguje bez toho, aby zvyšoval srdeční tep.

Další neméně zajímavou 100% přírodní látkou je Beta -Alanin , zvyšující výkonnost , sílu ,vytrvalost a působí příznivě proti zakyselení svalů .V průběhu intenzivní fyzické zátěže vzniká totiž ve svalech laktát a dochází k jejich "zakyselení" (svaly ztuhnou, ztěžknou a pálí). Výkonnost prudce klesá a síly se obtížně obnovují. Tomu zabrání právě Beta -Alanin!

Cholin ( dříve označován jako Vitamín B 11 ) je v organismu stavební látkou pro acetylcholin , který je hlavním přenašečem nervových vzruchů do mozku a do nervosvalové ploténky. Ta zajišťuje koordinaci pohybů pod dohledem řídícího mozkového centra.

Tyrozin je aminokyselina se silným antikatabolickým účinkem, zároveň je silným energizérem , sekundárním spalovačem tuku a zlepšuje efektivitu tréninku . Účinek obsažené dávky Tyrozinu v jedné dávce je srovnatelný s účinkem 7 mg efedrinu, ovšem bez vedlejších účinků - zvýšené nervozity. Tyrozin není dopingovou látkou, je neesenciální aminokyselinou nezbytnou v syntéze bílkovin .


Diskuze produktu NO - EXPLO 1000 g

Copyright © 2020 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa