Křemelina 300g

Křemelina 300g

TOP
2 hodnocení

Kategorie: Ostatní

199 Kč

Diatom (křemelina) jako přírodní antiparazitikum! Jeho skvělé vlastnosti mohou zbavit naše tělo plísní a toxinů ve střevech. Zajišťuje nezbytný přísun křemíku do našeho těla, což je důležité při stavbě kostí, pro zdravý stav vlasů, nehtů a zářivé pokožky.  

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis Křemelina 300g

Diatom (křemelina) jako přírodní antiparazitikum! Jeho skvělé vlastnosti mohou zbavit naše tělo plísní a toxinů ve střevech. Zajišťuje nezbytný přísun křemíku do našeho těla, což je důležité při stavbě kostí, pro zdravý stav vlasů, nehtů a zářivé pokožky.

  • Přírodní antiparazitikum
  • Podporuje zdravý růst vlasů a nehtů
  • Zpevňuje pokožku
  • Působí protizánětlivě a urychluje hojení ran
  • Přírodní dezinfekce

CO JE DIATOM?

Diatom je volná hornina, známá také jako diatomit. Forma používaná člověkem je nejčistší druh, kde hlavní složkou je oxid křemičitý a jeho obsah je nejméně 90%.

JAK DIATOM DETOXIFIKUJE?

Při velkém zvětšení se molekuly křemeliny jeví jako válcovité struhadlo. Tyto otvory zachycují a absorbují toxiny v těle, které pak vylučujeme. Křemelina je nepostradatelným pomocníkem i v boji proti vysokému cholesterolu.

Po vyloučení toxinů mohou střeva absorbovat důležité živiny a doplňky stravy. Zároveň se zvyšuje imunita a náš metabolismus může pracovat efektivněji a rychleji.

Doporučené dávkování 

  • Přidejte 1 odměrku (7,5 g) produktu do vody, džusu nebo oblíbeného nápoje a dobře promíchejte.
  • Pro zvýšení účinku použijte maximálně 2 odměrky denně (15 g).

Doporučuje se, aby děti do 12 let snížily dávku na 1⁄2 odměrky denně. Pro optimální účinnost doporučujeme používat po dobu 2-3 měsíců. Prášek se nerozpustí, proto během pití tekutinu několikrát promíchejte, aby se neusazovala. Je bez zápachu a bez chuti. Přebytečné množství vylučuje tělo.

DIATOM NENÍ POUZE PRO DETOXIFIKACI TĚLA

  • Diatom má další využití. Pokud jste zastáncem čištění domu bez chemikálií, určitě vás tyto vlastnosti potěší.

Umývání nádobí

Jako křemičitý prášek / písek použijte křemelinu.

Vklady vody

Pomůže vám zbavit se vodního kamene na chromovaných faucetech.

Dezinsekce

Nalijte přírodní insekticid kamkoli, kde se nachází škůdce. Je netoxický a přírodní. Hmyz po kontaktu s práškem křemeliny zemře.


Složení: 100% křemelina

Obsah balení: 300 g

Informace: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud je bezpečnostní těsnění pod víkem poškozené nebo chybí, nespotřebovávejte ho. Uchovejte v chladu a suchu.

Upozornění: Tento doplněk stravy by neměl být náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno pro děti do 3 let.

Varování pro alergiky: Může obsahovat stopy lepku, arašídů a ořechů.

Diskuze produktu Křemelina 300g

Copyright © 2021 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa