Vánoční překvapení 250 g | Toro Nutrition

Vánoční překvapení 250 g

0 hodnocení

Kategorie: Oříšková másla

199 Kč

Neobsahuje žádné přidané cukry, palmový olej ani jiné náhražky. Jsme 100% transparentní a jedná se pouze o čisté suroviny té nejvyšší kvality. Ruční česká výroba. U lidí, kteří oříšky pravidelně konzumují, výzkumy potvrzují nižší výskyt infarktu a srdečně cévních chorob, než u lidí, kteří oříšky nejedí.

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis Vánoční překvapení 250 g

Neobsahuje žádné přidané cukry, palmový olej ani jiné náhražky. Jsme 100% transparentní a jedná se pouze o čisté suroviny té nejvyšší kvality. Ruční česká výroba.

U lidí, kteří oříšky pravidelně konzumují, výzkumy potvrzují nižší výskyt infarktu a srdečně cévních chorob, než u lidí, kteří oříšky nejedí.

Neváhej a ochutnej!

Mlsat zdravě můžete i o Vánocích. Oříšky, čokoláda a skořice k Vánocům jednoduše patří! Naše limitovaná edice oříškového krému v kombinaci s tou nejkvalitnější belgickou čokoládou a skořicí vytvoří dokonalou vánoční atmosféru.

Nevíte si rady, jak vhodně zapojit naše výrobky do Vašeho jídelníčku? Snažíte se zhubnout, ale stále to není podle vašich představ? Nebo se naopak snažíte o nabírání svalové hmoty? Nebojte se, napište nám, rádi Vám s našimi výživovými poradci pomůžeme.

Nutriční hodnoty 100 g

Energie kcal / kj578,3 / 2419,8
Sacharidy25,3 g
z toho cukry10,1 g
Tuky47,4 g
z toho nasycené mastné kyseliny9,6 g
Bílkoviny21,5 g
Sůl0 g
Vláknina8,9 g

Složení:

Obsahuje: 85% Arašídy, 14% vysokoprocentní belgická čokoláda, 1% skořice.
Alergeny: Arašídy, laktóza.


Fotogalerie

Diskuze produktu Vánoční překvapení 250 g

Copyright © 2019 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa