CLA complex 60 kapslí

CLA complex 60 kapslí

TOP
Tip
11 hodnocení

375 Kč

Konjugovaná kyselina linolová (CLA) je esenciální mastná kyselina, kterou lidský organismus neumí sám vytvořit. CLA přímo ovlivňuje metabolismus tuků. Tuky jsou odbourávány a odplavovány do krevního řečiště a svalů, kde se spalují. CLA zároveň podporuje budování svalové hmoty a zpevnění a vytvarování postavy. Tento účinek se zesiluje aktivním pohybem (rychlá chůze, sport, cvičení)

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis CLA complex 60 kapslí

DOPLNĚK STRAVY

Co je to CLA
Tuky jsou odbourávány a odplavovány do krevního řečiště a  svalů, kde se spalují. CLA zároveň podporuje budování svalové hmoty a zpevnění a vytvarování postavy. Tento účinek se zesiluje aktivním pohybem (rychlá chůze, sport, cvičení)
Doporučené dávkování
Přípravek je bezpečný a vhodný i pro dlouhodobé užívání. Po dosažení očekávaného výsledku snížení hmotnosti se doporučuje pokračovat v užívání preparátu po dobu dalších 8 týdnů ( snižte dávku na 2 tobolky denně ) k zabránění jo-jo efektu .

Podporuje odbourávání tuku, pomáhá překonat pocity hladu a únavy, potlačuje chuť na sladké, zabraňuje tvorbě celulitidy. Přípravek je bezpečný a vhodný i pro dlouhodobé užívání. Po dosažení očekávaného výsledku snížení hmotnosti se doporučuje pokračovat v užívní preparátu po dobu dalších 8 týdnů (snižte dávku na 2 tobolky denně) k zabránění jo-jo efektu.  

DÁVKOVÁNÍ:  2 softgelové tobolky 2x denně jako součást dietního režimu při snižování tělesné hmotnosti , nejlépe po snídani a cca 30 min před cvičením/ fyzickou aktivitou .  

SLOŽENÍV 1 kapsli
CLA750 mg
L- Carnitine L-Tartrate50 mg
Guarana extrakt ( 5% caffeine/ kofein )75 mg
Extrakt ze Zeleného čaje50 mg
Chromium nicotinate0,09 mg
Soy oil (Food grade)415 mg
Vitamin E 100IU/G

5,3 mg


Upozornění: 
Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.  

Doplňující parametry

Počet tablet: 60 tablet

Diskuze produktu CLA complex 60 kapslí

Copyright © 2021 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa