CLA complex 60 kapslí

CLA complex 60 kapslí

TOP
Tip
9 hodnocení

375 Kč

Konjugovaná kyselina linolová (CLA) je esenciální mastná kyselina, kterou lidský organismus neumí sám vytvořit. CLA přímo ovlivňuje metabolismus tuků. Tuky jsou odbourávány a odplavovány do krevního řečiště a svalů, kde se spalují. CLA zároveň podporuje budování svalové hmoty a zpevnění a vytvarování postavy. Tento účinek se zesiluje aktivním pohybem (rychlá chůze, sport, cvičení)

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis CLA complex 60 kapslí

DOPLNĚK STRAVY

Co je to CLA
Tuky jsou odbourávány a odplavovány do krevního řečiště a  svalů, kde se spalují. CLA zároveň podporuje budování svalové hmoty a zpevnění a vytvarování postavy. Tento účinek se zesiluje aktivním pohybem (rychlá chůze, sport, cvičení)
Doporučené dávkování
Přípravek je bezpečný a vhodný i pro dlouhodobé užívání. Po dosažení očekávaného výsledku snížení hmotnosti se doporučuje pokračovat v užívání preparátu po dobu dalších 8 týdnů ( snižte dávku na 2 tobolky denně ) k zabránění jo-jo efektu .

Podporuje odbourávání tuku, pomáhá překonat pocity hladu a únavy, potlačuje chuť na sladké, zabraňuje tvorbě celulitidy. Přípravek je bezpečný a vhodný i pro dlouhodobé užívání. Po dosažení očekávaného výsledku snížení hmotnosti se doporučuje pokračovat v užívní preparátu po dobu dalších 8 týdnů (snižte dávku na 2 tobolky denně) k zabránění jo-jo efektu.  

DÁVKOVÁNÍ:  2 softgelové tobolky 2x denně jako součást dietního režimu při snižování tělesné hmotnosti , nejlépe po snídani a cca 30 min před cvičením/ fyzickou aktivitou .  

SLOŽENÍV 1 kapsli
CLA750 mg
L- Carnitine L-Tartrate50 mg
Guarana extrakt ( 5% caffeine/ kofein )75 mg
Extrakt ze Zeleného čaje50 mg
Chromium nicotinate0,09 mg
Soy oil (Food grade)415 mg
Vitamin E 100IU/G

5,3 mg


Upozornění: 
Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.  

Doplňující parametry

Počet tablet: 60 tablet

Diskuze produktu CLA complex 60 kapslí

Copyright © 2021 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa