Carnitine Gel 60g

Carnitine Gel 60g

TOP
Tip
3 hodnocení

Kategorie: Karnitiny

33 Kč

L-CARNITIN  je jeden nejpopulárnějších spalovačů tuků, je to látka tělu vlastní a náš organismus si ji dokáže v určitém množství vyrobit. Karnitin působí jako účinný energizér, a to proto, že zlepšuje využití tuků jako zdroje energie a tím napomáhá hubnutí.   

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis Carnitine Gel 60g

DOPLNĚK STRAVY

L-karnitin je přenašeč mastných kyselin do matrix mitochondrií Hlavní funkcí karnitinu je dodávání energie pro srdeční svalstvo, které tak získává většinu energie pro svou činnost. Karnitin je v těle syntetizován ze dvou essenciálních aminokyselin, lyzinu a methioninu, k jeho tvorbě je však zapotřebí vitamínu C, pyridoxinu, niacinu a železa. Karnitin je tedy látka tělu vlastní, která se asi z 30% syntetizuje v organizmu /proto není vitamín, ale vitagen/. Karnitin ovlivňuje lipidový profil v krvi i v jiných tkáních.

Zlepšuje funkci jater, přispívá totiž k detoxikaci amoniaku, zvyšuje syntézu urey z amoniaku. Karnitin zlepšuje i pohyblivost spermií. Užíváním karnitinu lze zvýšit sportovní výkon -zvýšením svalového výkonu, ale k tomu není jen důležité množství karnitinu, ale především délka aplikace. Ke zvýšení sérového karnitinu dochází relativně brzy, ke zvýšení svalového karnitinu je zapotřebí doba několika týdnů. Ani 15 gramů karnitinu nevyvolá toxické příznaky, ideální příjem karnitinu jsou 1-3g./den/, muži s větší aktivní svalovou hmotou, by mohli užívat i vyšší dávky karnitinu.

Vynikající vstřebatelnost.

Pouze 2.8 g sacharidů v celém balení,pro vylepšení chuti.

Náhradní sladidlo pouze sukralóza.

Dávkování: ½ sáčku 30-40 minut před dopoledním tréninkem a odpoledne(16-18 hod) Nebo : ½ sáčku ráno a 30-40 minut před dopoledním tréninkem V době volna:1/2 sáčku ráno a odpoledne (16-18.hod) Možnosti ředění do 150-250 ml vody

60g obsahuje: 3000 mg L-carnitinu

Doplňující parametry

Hmotnost: 60 g

Diskuze produktu Carnitine Gel 60g

Copyright © 2021 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa