Bcaa gel 80g - Malina

Bcaa gel 80g - Malina

TOP
2 hodnocení

Kategorie: BCAA

49 Kč

 BCAA Gel liquid větvené aminokyseliny (L-leucin, L-valin,L-isoleucin). BCAA-větvené aminokyseliny - substrát, který chrání svalstvo proti katabolickým stavům, které mohou být vyvolané extrémní zátěží, deficitní dietou na proteiny, onemocněním či pooperačním stavem. 

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis Bcaa gel 80g - Malina

DOPLNĚK STRAVY

 BCAA jsou opravdu cenné pro sportovce, neboť podporují i energetickou výbavu jednotlivce, zvyšují vytrvalost a napomáhají v hojení a regeneraci svalové tkáně. Leucin snižuje hladinu krevního cukru a napomáhá ke zvýšení produkce růstového hormonu.    

Valin je důležitý k metabolizmu svalů a k udržení rovnováhy dusíkatých látek v těle. Izoleucin nutný pro tvorbu hemoglobinu stabilizuje a regeneruje cukry a energetickou zásobu. BCAA liquid je složen tak, aby odpovídal nárokům pro vrcholový sport, umožnil výraznou regenerační a antikatabolickou fázi po extrémní zátěží. Může být aplikován jako preventivní prostředek k ochraně svalové hmoty - snížení únavy po sportovním výkonu.

Vynikající vstřebatelnost.

Pouze 8 g sacharidů v celém balení,pro vylepšení chuti.

Náhradní sladidlo pouze sukralóza.


Dávkování: ½ sáčku po dopoledním tréninku a večer Nebo : ½ sáčku ráno a po odpoledním tréninku V době volna:1/2 sáčku ráno a večer Možnosti ředění do 150-250 ml vody


Složení BCAA Gel 80g:
  • BCAA    6000 mg
  • L-Leucin  3000 mg
  • L-Izoleucin  1500 mg
  • L-Valin           1500 mg

Doplňující parametry

Hmotnost: 80g

Diskuze produktu Bcaa gel 80g - Malina

Copyright © 2021 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa