BCAA Endurance 100 tbl. | Toro Nutrition

BCAA Endurance 100 tbl.

Akce
TOP
Tip
1 hodnocení

Kategorie: Bcaa

320 Kč 260 Kč

BCAA ENDURANCE představuje vysoko kvalitní aminokyseliny s vysokou dávkou Leucinu ve vyváženém poměru 2:1:1. Každá dávka obsahuje aminokyseliny s rozvětveným řetězcem farmaceutické kvality. BCAA zlepšují proteinovou syntézu, což vede k rychlejší regeneraci, zvýšení svalové hmoty a zlepšení výkonnosti.

Více o produktu


Přidat do oblíbených

Popis BCAA Endurance 100 tbl.

DOPLNĚK STRAVY

Vysoko kvalitní BCAA aminokyseliny s vysokým obsahem bílkovin v poměru 2:1:1

BCAA ENDURANCE představuje vysoko kvalitní aminokyseliny s vysokou dávkou Leucinu ve vyváženém poměru 2:1:1. Každá dávka obsahuje aminokyseliny s rozvětveným řetězcem farmaceutické kvality. BCAA zlepšují proteinovou syntézu, což vede k rychlejší regeneraci, zvýšení svalové hmoty a zlepšení výkonosti.

BCAA ENDURANCE představují vysoko kvalitní aminokyseliny BCAA v kapslové formě. Obsahují ideální poměr základních aminokyselin BCAA v poměru 2:1:1 obohacené o L-Glutamin. Pravidelné užívání BCAA Endurance pozitivně napomáhá růstu kvalitní čisté svalové hmoty. Jsou vhodné pro jakýkoliv druh tréninku.

Složení: L-Leucin, L-Valin, L-Izoleucin, L-Glutamin.

Doporučené dávkování: Užívejte 1-3 kapsle 2-3 krát denně.

Upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a slunečním zářením. Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným používáním nebo skladováním.

 

 

NUTRIČNÉ HODNOTY    1 kapsle  1 dávka
L-Leucín    250 mg1 250 mg
L-Izoleucín125 mg625 mg
Valín125 mg625 mg

 

1 DÁVKA - 5 kapsí
V balení je 20 dávek


Diskuze produktu BCAA Endurance 100 tbl.

Copyright © 2020 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa