Mega Tribulus Terrestris 120 tablet

Mega Tribulus Terrestris 120 tablet

TOP
5 hodnocení

499 Kč

Tribulus terrestris rostlina používaná už před 5000 lety v číně a Indii k podpoře hormonální produkce mužů i žen. Za hlavní obsahové látky lze považovat deriváty cholestanu, ergostanu a spirostanu. Tyto sapogeniny po kyselé hydrolýze poskytuj& iacute; diosgenin, gitogenin, chlorogenin, ruskogenin, dioscin a řadu dalsích. V humánních pokusech se směs saponinů a sapogeninů ukázala jako promotor zvýšení hladiny testosteronu.  

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis Mega Tribulus Terrestris 120 tablet

 V dávce 750 mg/den se zvýšila hladina LH o 72% a hladina testosteronu o 41%. Pozitivní vliv byl zaznamenán i u spermiogramu. U žen zlepšují látky libido, zlepšují proces ovulace. Tribulus pomáhá tímto nehormonálním zásahem zvýšit atletickou výkonnost. Zinek je katalytickou součástí více než 200 enzymů, struktualrní ; součástí řady proteinů, hormonů. Má významný vliv na imunitní systém a činnost mužských pohlavních orgánů.

Používá se při mužské neplodnosti a to proto, že zvyšuje plazmatickou hladinu testosteronu. Bylo zjištěno, že zvyšuje sílu a výdrž atletů. Chrom zvyšuje efektivnost využití inzulínu a jeho schopnost přenášet glukozu, ovlivňuje významně metabolizmus tuků, bílkovin a sacharidů. Náročný a dlouhodobý trénink zvyšuje potřebu chromu. Selen je součástí některých enzymových systémů, které se významě podílejí na eliminaci volných kyslíkových radikálů - působí antioxidačně. Nedostatek selenu způsobuje náchylnost vůči infekcím, zvyšuje riziko onemocnění kardiovaskulárního systému a novotvarů.

2 tablety obsahují :

  • Tribulus Terrestris (40% saponins) 2000 mg (původně 1200mg)
  • Zinek 25 mg (forma glukonát zinku )
  • Chrom 100 ug(forma chróm polynikotinát)
  • Selen 55 ug( kvasnice s organicky vázaným selenem)
Dávkování:

1 tableta ráno a 1 tableta večer po jídle.

Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.  Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.  

Doplňující parametry

Počet tablet: 120 tablet

Diskuze produktu Mega Tribulus Terrestris 120 tablet

Copyright © 2021 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa