Bcaa Recovery complex 20g Pomeranč

Bcaa Recovery complex 20g Pomeranč

Novinka
TOP
2 hodnocení

Kategorie: Aminokyseliny

29 Kč

Instantizovaná forma volných aminokyselin BCAA je pro Vás připravena v plné parádě v podobě produktu BCAA Recovery Complex.

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis Bcaa Recovery complex 20g Pomeranč

Značka Chevron Nutrition se zaměřila na složení a zdokonalila ho přidáním Glutaminu, Taurinu a Argininu, které udělají z obyčejného suplementu BCAA unikátní produkt, který je o level výše. Ochrana svalů a regenerace po tréninku bude o to intenzivnější!

Skvělou chuť zajišťuje pomerančová příchuť a malé množství nekalorického sladidla sukralózy. To vše je doplněno o přírodní barvivo – beta karoten.

 • instantní a rychle rozpustná směs
 • nekalorické sladidlo – sukraloźa, schváleno mezinárodním orgánem EFSA pro bezpečnost potravin
 • beta karoten jako přírodní barvivo

Obsah jednotlivých složek v jedné dávce

 • 1500 mg L-leucin – aminokyselina, která se uplatní při tvorbě nových bílkovin a zároveň snižuje destrukci původních bílkovin
 • 750 mg L-isoleucin a 750 mg L-valin – podpora účinků leucinu, nabízí lepší regenerační schopnost
 • 750 mg L-glutamin – regeneruje svalstvo po těžké fyzické námaze a působí proti rozpadu svalstva.
 • 500 mg L-arginin AKG – podporuje tvorbu nové svalové bílkoviny, zároveň organismus dobře prokrví
 • 250 mg taurin – pomáhá k oddálení únavy po tréninku a navozuje tak větší koncentraci při něm
 • 125 mg L-tyrosin – silný antikatabolický účinek, slouží k doplnění energie a spalování tuků

Obecně o BCAA

BCAA neboli větvené aminokyseliny jsou nepostradatelným doplňkem každého sportovce. Jedná se o esenciální aminokyseliny, které si tělo neumí vyrobit samo, proto je musíme dodávat stravou nebo suplementací. BCAA mají enormní vliv na regeneraci a výkonnost takřka u každého sportovce bez ohledu na zaměření. Naše kompletní BCAA s pomerančovou příchutí jsou tím pravým, co posune váš trénink o úroveň dál. Oblíbená chuť je zajištěna šetrným sladidlem sukralózou a přirozená barva přírodním betakarotenem, žádnou chemii nečekejte.

Jak BCAA fungují?

BCAA jsou tvořeny třemi aminokyselinami, leucinem, isoleucinem a valinem. Na rozdíl od ostatních aminokyselin přijatých stravou jsou BCAA transportovány rovnou do tréninkem porušené svalové tkáně a zde využity pro obnovu a stavbu nových svalových vláken. Rovněž mohou být využity jako okamžitý zdroj energie pro pracující sval.

Nejdůležitější účinky

 • aktivují anabolické hormony
 • snižují katabolické hormony
 • ochraňují svalová vlákna
 • oddalují únavu
 • zlepšují imunitu a regeneraci
 • snižují tvorbu laktátu

Pro koho jsou BCAA vhodné?

BCAA patří k základní výživě každého sportovce. Siloví sportovci ocení zejména ochranu svalové hmoty a objemu, a to i během rýsovacího období. Vytrvalci, například běžci a cyklisté, ucítí největší efekt v prodloužení doby, po kterou jsou schopni podávat dlouhotrvající výkon. BCAA jsou vhodné pro muže i ženy. Nemají výrazně anabolický efekt, pouze pomáhají udržet svalovou hmotu a sílu, kterou si přirozeně vybudujete tréninkem. Abyste skutečně pocítili výsledky, je nezbytné mít ošetřené správné tréninkové základy, optimální jídelníček a dostatek vitamínů a minerálů.

Doporučené dávkování

 • Smíchejte 1 dávku (5–10 g = plná odměrka) se 150–300 ml vody a užijte dle uvážení.

BCAA se prodávají v poměrech 4:1:1 či 2:1:1 vždy s největším zastoupením leucinu. Vyšší obsah leucinu v produktech 4:1:1 má své opodstatnění zejména, pokud užíváte BCAA pro lepší regeneraci po extrémní zátěži. Pro prevenci ztráty svalů i pro lepší výkon bohatě postačí BCAA v poměru 2:1:1.

Užívejte aminokyseliny jak před tréninkem, tak po tréninku. Před tréninkem z důvodu ochrany svalové hmoty a na potlačení katabolických procesů, po tréninku pro maximální a co nejrychlejší regeneraci. Pokud je vaším cílem svalový růst, přidejte navíc jednu dávku BCAA ráno na lačno společně s glutaminem. V den, kdy netrénujete, můžete vynechat dávky před a po cvičení a ponechat pouze ranní dávku. Ženy v netréninkový den mohou rovněž užívat ranní dávku, avšak pokud nemají kulturistické ambice, tak bez glutaminu.

K jakým cílům BCAA pomůžou?

 • lepší a rychlejší regenerace
 • prevence ztráty svalů
 • růst svalů
 • lepší výkonnost

Počet dávek v balení: 25 dávek při denním dávkování 20 g směsi BCAA

Informace: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekonzumujte pokud bezpečnostní těsnění pod víčkem je poškozené nebo chybí. Skladujte v chladu a suchu.

Upozornění: Doplněk stravy, se sladidly. Nenahrazuje pestrou stravu. Není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

SLOŽENÍ

SLOŽENÍ - PŘÍCHUŤ POMERANČ MG / 100 G
Instantizovaná forma volných aminokyselin BCAA – L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin60 000
z toho:  L-Leucin30 000
               L-Isoleucin15 000
               L-Valin15 000
L-GLUTAMIN15 000
L-ARGININ ALPHA KETOGLUTARÁT (A-AKG)10 000
TAURIN5 000
L-TYROSIN2 500


Složení sestupně:
Instantizovaná forma volných aminokyselin BCAA – l-leucin, l-isoleucin, l-valin, l-glutamin, l-arginin alpha ketoglutarát (a-akg), taurin, l-tyrosin, aroma pomeranč, protispékavá látka: fosforečnan vápenatý (e341), regulátor kyselosti - kyselina citrónová (e330), protispekavá látka: oxid křemičitý (e551), barvivo - betakaroten 1%, sladidlo - sukralóza (e955).

Doplňující parametry

Hmotnost: 20g

Diskuze produktu Bcaa Recovery complex 20g Pomeranč

Copyright © 2021 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa