Mega HMB - Arginin 1000 mg 120 tbl | Toro Nutrition

Mega HMB - Arginin 1000 mg 120 tbl

Akce
TOP
8 hodnocení

499 Kč 250 Kč

Speciální potravní doplněk, jako první nabízí ve svém složení HMB-Arginin v jedné molekule. Vysoce výkonný prostředek k nárustu svalové hmoty. HMB-hydroxy-methyl-butyrát funguje v organizmu tak, že působí proti katabolickému hormonu kortizolu, který se tvoří v nadledvinkách. Kortizol je glukokortikoid, který je antagonistou androgeních steroidů, které působí v těle anabolizující projevy.  

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis Mega HMB - Arginin 1000 mg 120 tbl

DOPLNĚK STRAVY

Potlačení katabolických účinků je prospěšné pro kvalitní růst svalové hmoty. Kortizol působí na svalovou tkán katabolicky a na jaterní anabolicky. Dle výzkumů, při podávání HMB, který vzniká z leucinu, při současném posilování dochází k většímu nárustu svalové hmoty, než u cvičenců, kteří tento suplement neužívali. L-arginin - stimuluje imunitní systém, zvyšuje tvorbu kolagenu, podílí se na zvýšení svaloviny a na snížení obsahu tělesného tuku. 

Arginin napomáhá detoxikaci jater prostřednictvím neutralizace amoniaku, který může vznikat po extrémní zátěži a nedostatku sacharidů u nevhodných redukčních diet. Arginin napomáhá i v léčbě neplodnosti u mužů. Vysoké intravenozní dávky zvyšují hladinu růstového hormonu.

V orální aplikaci je efekt nižší a bohužel se musí docilovat extrémní dávkou argininu a tím i vyšším výskytem nežádoucích účinků. Arginin se v těle proměnuje na oxid dusnatý a zajištuje náhlý přísun energie, výbušnost, mírné roztažení cév a tím umožňuje lepší dodávání živin a tvorbu glykogenu do svalu. 

 Vysoce efektivní je kombinace HMB-Creatine-BCAA, kde je pozorováno zvýšení výkonnosti, úbytek tuku a nárust svalové hmoty.


Dávkování: 1-2 tablety ráno a večer

1 tableta obsahuje:

  • 500 mg HMB-Arginin (β-Hydroxy-β-Methyl Butyrat Arginin)

Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.  Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. 

* Lidé trpící virovou infekcí by neměli arginin užívat. 

Diskuze produktu Mega HMB - Arginin 1000 mg 120 tbl

Copyright © 2021 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa