Chondramax 100 tbl

Chondramax 100 tbl

Akce
TOP
Tip
5 hodnocení

Kategorie: VÝPRODEJ !!!

399 Kč 200 Kč

  Trojkombinace aktivních látek pro ovlivnění kloubní chrupavky. Glukosamin, chondroitin a MSM. Glukosamin je tělu vlastní látka působí tak, že je schopen příznivě ovlivnit rovnováhu metabolických dějů probíhajících v chrupavce. Glukosamin vzniká v tělě z glukozy a aminokyseliny glutaminu. Glukosamin je důležitý při tvorbě šlach, kůže, nehtů, očí. Glukosamin sulfát má příznivé účinky proti bolesti a zánětu při artróze kloubů. Glukosamin je látka stimulující tvorbu kloubní chrupavky je využíván především u všech forem degenerativních onemocnění kloubů.  

Více o produktu


Přidat do oblíbených
Související produkty

Popis Chondramax 100 tbl

DOPLNĚK STRAVY

Chondroitin sulfát je jednou z hlavních složek kloubních chrupavek, kde váže vodu a propůjčuje pružnost. Chondroitin sulfát je glykosaminoglykan hojně zastoupený ve mezibuněčné hmotě chrupavek. Chondroitin sulfát dle studií dokáže zastavit, zpomalit ztrátu kloubní chrupavky.Chondroitin sulfát značně snižuje bolest u lidí, kteří trpí osteoartrózou.

MSM – Methylsulfonylmethan přirozená forma organické síry. Má mírné protizánětlivé působení, používá se pro "výživu chrupavek" v kombinaci glukosaminem + chondroitinem. Methylsulfonylmethan je důležitý pro tvorbu kolagenu, některých vitamínů a aminokyselin. Je známo, že ochraňuje tkáně před negativním účinkem volných radikálů (antioxidační aktivita).

Výrobek podporuje regeneraci kloubů. Vhodné užívat 3 měsíce a po 2 měsících kůru opakovat. Doporučujeme při nadváze snížit hmotnost, pomocí redukční diety a vhodné sportovní aktivity.


Složení:

Obsah účinných látek v 2 tabletách
Glukosamin sulfát1000 mg
Chondroitin sulfát200 mg
MSM – methylsulfonylmethan600 mg


Doplňující parametry

Expirace: 8.4 2021

Diskuze produktu Chondramax 100 tbl

Copyright © 2021 Toro Nutrition. by Media Heroes s.r.o.
Go Pay Maestro Master Secure Code Verified by Visa Visa